Profesionali 2D-CAD sistema

CADprofi

CADprofi

CADprofi kuria profesionalius CAD plėtinius Bricscad, AutoCAD, AutoCAD LT ir IntelliCAD aplinkai. Mūsų sprendiniai statybų projektavimui, elektros instaliacijai, gamybos planavimui, architektūrai ir mechanikai, kainos atžvilgiu, rinkoje atrodo įspūdingai.

Partneris

„In axis“, UAB yra autorizuotas CADprofi distribiutorius

CADprofi video prezentacija

Paspauskite ant paveikslėlio žemiau, norėdami peržiūrėti CADprofi filmuką

CADprofi video

 

Kalbos

Unicode pagrindu sukurta vartotojo aplinka palaiko 22 kalbas, t.y. anglų, bulgarų, kinų tradicinę, kroatų, čekų, danų, olandų, suomių, prancūzų, portugalų, rumunų, rusų, serbų, slovėnų, ispanų, švedų ir turkų.

 

Nuorodos

 

Lengva naudoti

CADprofi yra profesionalus parametrinis CAD plėtinys, kuris labai pagreitina projektavimą. Programos patogumas, vartotojui draugiška aplinka įgalina pasinaudoti visomis galimybėmis nedelsiant, be intensyvių mokymo kursų. CADprofi yra labai populiarus architektų ir inžinierių tarpe. Mažiau patyrę vartotojai, kurie tik retai dirba su .dwg brėžiniais, taip pat aukštai programos funkcionalumą ir valdymą.

Platus panaudojimas

Architektai ir inžinieriai naudoja CADprofi pastato konstrukcijų, vamzdynų, vandentiekio, ventiliacijos, elektros ir kitų pramoninių tinklų projektavimui, taip pat mechanikai ir konstrukcijų brėžiniams. Programa susideda iš šių modulių:

 • CADprofi HVAC & Piping
 • CADprofi Electrical
 • CADprofi Mechanical
 • CADprofi Architectural

Visi programos moduliai yra tarpusavyje suderinami ir kiekvienas gali būti įdiegtas nepriklausomai nuo kitų.

CADprofi buvo sukurtas kaip 2D įrankis, su galimybe braižyti izometrines projekcijas. Nuolatos atnaujinama daugelio pramonės gamintojų gaminių biblioteka palengvina 3D projektavimą. Programa palaiko daugybę vartotojui reikalingų funkcijų: pradedant autonumeravimu ir aprašymais, baigiant žiniaraščių generavimu ir duomenų eksportavimu į daugelį failų formatų, tolesniam jų redagavimui (pvz. doc, xls, xml ir daugelį kitų).

Visiškas suderinamumas

Daugiau nei dešimt tūkstančių vartotojų visame pasaulyje jau pasirinko CADprofi. Dėl šios priežasties mes visada stengiamės užtikrinti suderinamumą su CAD programomis, kiekvienoje mūsų programos versijoje. CADprofi turi automatinio konfigūravimo galimybę, kuri yra optimaliai suderinama su bet kuria pasirinkta programos aplinka (Bricscad, AutoCAD, ZWCAD, progeCAD ir kitomis). Brėžiniai sukurti CADprofi yra suderinami su DWG ir DXF formatais bei gali būti redaguojami bet kurioje CAD programoje be mūsų programos.

Mes nuolatos kuriame CADprofi rinkinį. Išleidžiame atnaujinimus keletą kartų per metus, pateikiame vartotojams papildomus duomenis ir galimybes. Mūsų atnaujinimai tinkle įgalina kiekvieną vartotoją nedelsiant parsisiųsti naujausią mūsų programos versiją.

Bendros visų modulių savybės

 • Greitas projektavimas, naudojant "vieno mygtuko paspaudimu" įterpiamus simbolius ir objektus.
 • Automatic numbering wizard.
 • Manager of custom user content (blocks, drawing frames, symbols, etc.).
 • Automatinis medžiagų žiniaraščio generavimas; žiniaraštis gali būti atspausdintas ar eksportuotas įvairiais failų formatais, pvz. pdf, rft (doc), xls, xml, csv, ir pan.
 • Automatinis simbolių aprašymų generavimas.
 • Daugelio pirmaujančių gamintojų įrangos biblioteka, įvairiose srityse.
 • Metriniai ir coliniai vienetai.
 • Atnaujinimai tinkle.

CP-Symbols

Įrankinėje CP-Symbols yra plati sutartinių žymėjimų ir simbolių biblioteka. Jeigu jums yra reikalinga tik biblioteka, galima užsakyti CP-Symbols atskirai.

Prenumerata

Į metinę prenumeratą (Subscription) yra įskaičiuoti atnaujinimai ir techninis palaikymas el.paštu vienerius metus.

Pastabos

 • Įveskite savo User ID numerį iš CADprofi registravimo dialogo lango į papildomos užsakymo informacijos laukelį

Įsigyti

CADprofi Suite

CADprofi Suite

HVAC+Electrical+Architectural+Mechanical.
1 360,00 EUR (be PVM)

Į krepšelį Išimti Krepšelio turinys