D.U.K. apie CADsoft.lt

Kas yra CADsoft.lt?

CADsoft.lt yra CAD programinės įrangos ir paslaugų katalogas. Produktų puslapiuose yra pateikiamas trumpas aprašymas, nuorodos į kūrėjų puslapius, demonstracinių versijų parsisiuntimas ir galimybė užsakyti norimą produktą suformuojant sąskaitą apmokėjimui. CADsoft.lt yra orientuotas į Baltijos šalis, tačiau kai kuriems produktams užsakyti nėra jokių teritorinių apribojimų. Atgal į D.U.K.

Kas kuria ir palaiko CADsoft.lt, kaip galima su jumis susisiekti?

Projektą CADsoft.lt kuria ir palaiko „In axis“, UAB kartu su UAB „Geobaltus“. Veiklos aprašymus, kontaktinę informaciją ir rekvizitus galite rasti įmonių puslapiuose bei suformuotoje sąskaitoje apmokėjimui. Atgal į D.U.K.

Ar turite teisę platinti kataloge esančius programinės įrangos produktus ir paslaugas?

Taip, kataloge yra tik tokie produktai, dėl kurių platinimo turime sutartis ar susitarimus su kūrėjais arba jų įgaliotais atstovais ir turime teisę juos platinti numatytoje teritorijoje. Atgal į D.U.K.

Ar galite tiekti produktą į mano šalį?

Jeigu produktas turi teritorinių platinimo apribojimų, tai yra įrašyta produkto puslapyje. Bandant užsakyti produktą, kurio negalime tiekti į jūsų šalį, jis nebus įtrauktas į sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Atgal į D.U.K.

Ar galėčiau išbandyti norimą produktą prieš užsakant?

Žinoma, dauguma programinės įrangos produktų turi bandomąsias arba demonstracines versijas, kurias galite parsisiųsti nemokamai produkto įvertinimui. Atgal į D.U.K.

Kaip galėčiau užsakyti norimus produktus?

Įdėkite norimus produktus į krepšelį, nurodykite jų kiekius ir suformuokite sąskaitą apmokėjimui. Po apmokėjimo mes atliksime jūsų užsakymą. Atgal į D.U.K.

Kaip ir per kiek laiko yra atliekamas užsakymas?

Užsakymas ir originali PVM sąskaita faktūra yra pristatomi elektroniniu būdu (nurodytu el.paštu) per 2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo, jeigu produkto aprašyme nenurodyta kitaip. Jeigu produktas yra pristatomas fiziniu būdu, mes jį išsiunčiame per 2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo (jeigu produkto aprašyme nenurodyta kitaip), tačiau galutinis pristatymo terminas priklauso nuo pašto tarnybų darbo. Atgal į D.U.K.

Per kiek laiko galiu apmokėti sąskaitą?

Sąskaita apmokėjimui galioja 5 dienas arba iki užsakyto produkto akcijos pabaigos, jeigu akcija baigiasi anksčiau nei po 5 dienų. Norėdami atlikti užsakymą pasibaigus šiam terminui, tiesiog, suformuokite naują sąskaitą apmokėjimui. Atgal į D.U.K.

Kokius duomenis reikia įvesti formuojant sąskaitą apmokėjimui ir kur jie bus panaudoti?

Prašome įvesti tik tuos duomenis, kurie yra privalomi įrašyti į originalią PVM sąskaitą faktūrą pagal LR PVM įstatymo 80 str. Juridiniams asmenims tai yra pavadinimas, PVM mokėtojo kodas (jeigu yra) ir adresas. Fiziniams asmenims - vardas ir pavardė, adresas. Duomenys naudojame tik vidaus administravimo tikslais (raštvedybai ir resursų (licencijų) valdymui). Atgal į D.U.K.

Ar mano įvesti duomenys yra išsaugomi CADsoft.lt?

Ne, įvesti duomenys nėra išsaugomi ir nėra sukuriama vartotojo prieiga. Norint formuoti sąskaitą amokėjimui pakartotinai, visus duomenis prašome įvesti iš naujo. Atgal į D.U.K.

Ką daryti, jeigu įvedžiau neteisingą PVM kodą?

Ne ES šalims PVM yra netaikomas, todėl PVM kodas netikrinamas. Lietuvoje visi produktai yra apmokestinami PVM. Kitų ES šalių PVM kodai yra tikrinami po sąskaitos apmokėjimui išrašymo. Klaidos atveju mes susisieksime el. paštu ir paprašysime patikslinti PVM kodą. Jeigu PVM kodas buvo įvestas klaidingai, sąskaita apmokėjimui yra negaliojanti ir užsakyti produktai nebus pristatyti tol, kol PVM kodas nebus patikslintas arba atliktas apmokėjimas sumai su PVM. Jeigu patys pastebėjote, kad PVM kodą įvedėte klaidingai, negaliojančią sąskaitą apmokėjimui ignoruokite ir suformuokite naują, įvesdami teisingą PVM kodą. Atgal į D.U.K.

Kam reikalingas mano el. pašto adresas?

Jūsų el. pašto adresas yra reikalingas sąskaitos, užsakymo ir PVM sąskaitos faktūros pristatymui bei užsakytų produktų licencijavimui. Atgal į D.U.K.

Ar vėliau naudosite mano el. pašto adresą kitais tikslais?

Ne, sąskaitos formavimo metu įvestas el. pašto adresas nėra įtraukiamas į adresų sąrašus ir yra naudojamas tik jūsų užsakymui atlikti. Atgal į D.U.K.

Kodėl siunčiate PVM sąskaitą faktūrą el. paštu ir ar ją galima naudoti buhalterinei apskaitai?

Pagal LR PVM įstatymą parašas ant PVM sąskaitos faktūros nėra privalomas, todėl originalią PVM sąskaitą faktūrą siunčiame el. paštu. Ją galite atsispausdinti ir naudoti kaip buhalterinės apskaitos dokumentą. Atgal į D.U.K.

Ar galite atsiųsti originalią PVM sąskaitą faktūrą su parašu?

Taip, jeigu jūsų įmonės taisyklės reikalauja pateikti PVM sąskaitą faktūrą su parašu, galite užsakyti PVM sąskaitos faktūros paruošimą ir išsiuntimą paštu kaip papildomą paslaugą. Atgal į D.U.K.

Ar galiu užsakyti norimus produktus el. paštu, neformuojant sąskaitos apmokėjimui?

Taip, galimybė suformuoti sąskaitą apmokėjimui yra sukurta klientų patogumui, tačiau jeigu nenorite tuo pasinaudoti, galite atsiųsti pageidaujamų produktų sąrašą ir savo duomenis el. paštu. Atgal į D.U.K.

Ar turėsiu papildomų išlaidų, jeigu užsakytas produktas yra pristatomas fiziniu būdu?

Ne, produkto pristatymas klientui yra nemokamas. Atgal į D.U.K.

Ar galiu užsakytą produktą grąžinti ir atgauti sumokėtą sumą?

Ne, negalite atsisakyti užsakymo dėl šių priežasčių: a) pagal LR įstatymus pirkėjas negali grąžinti elektroniniu būdu įsigytos programinės įrangos; b) prieš užsakydami jūs galite parsisiųsti ir išbandyti pasirinktą produktą nemokamai Atgal į D.U.K.

Norėčiau, kad mane informuotumėte apie CADsoft.lt naujienas. Kaip tai padaryti?

Mūsų naujienas galite gauti keletų būdų, pasirinkite tinkamiausią Naujienų puslapyje. Atgal į D.U.K.

Turiu daugiau klausimų, kaip galėčiau kuo greičiau gauti atsakymus?

Jeigu turite kitų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu ir pasistengsime kuo greičiau į juos atsakyti. Atgal į D.U.K.